Роздрібна і малооптова торгівля товарами для ремонту і комфорту вашої оселі
+38 (068) 28 34 120
+38 (099) 52 43 947

КОМФОРТ ОСЕЛI. ЯКІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ

ПП Жукова

м. Бібрка
м. Долина

Стовпчики з бетону

Бетонні стовпчики, дашки і підмурівка для парканів мають імітацію цегли або клінкеру. Елементи збору виготовляються за технологією армованого литого бетону з дуже високою якістю. Товщина стінок стовпчиків всього 1,5 см., що забезпечує невелику вагу продукції, що дуже зручно при монтажі й транспортуванні всіх елементів паркану.

Всі стовпчики, дашки і підмурівки мають кольорове атмосферостійке покриття по всій лицьовій поверхні, причому колір покриття можна замовити згідно колірної гами.

Покриття бетонних поверхонь забезпечує:

  • захист бетону від ерозії;
  • обмеження конкретного проникнення іонів хлориду з навколишнього середовища (наприклад, сіль якою посипають вулиці);
  • фарби акрилові або силіконові створюють самоочисне покриття яке протягом багатьох років забезпечує свіжий і чистий вигляд елементів;
  • Покриття стійке до вологого очищення, стирання і дії хімічних речовин як (мінеральне масло, бензин, мастильні матеріали, фізіологічний розчин), погодніх умов як (кислотних дощів, лугів, вихлопних газів, сонця).

Найголовніші переваги нашої продукції – швидкий і зручний монтаж стовпчиків і елементів, багата гама кольорів імітації клінкеру. Стовпчики це готовий виріб, в який досить залити бетонну суміш на підготовлений фундамент.

Стовпчики з бетону

Стовпчики з бетону

Паркан

Паркан

Сучасна огорож

Сучасна огорож

Сучасна огорож

Сучасна огорож

Вікна металопластикові
Двері вхідні
Двері міжкімнатні
Підвіконня
Жалюзі
Ковані вироби
Теплиці
Гаражі
Підвісна стеля

© 2013-2016 www.comfort-oseli.com